Wiemy, kiedy Mario Kart Tour przyjedzie na smartfony

mm Paweł Maretycz Newsy 2019-08-27

Gry Nintendo to zwykle jakość sama w sobie. Trzeba jednak zauważyć, że tytuły na smartfony są wręcz do bólu uproszczone. Jeśli więc ktoś po prostu lubi marki wielkiego N, to mogą go one wciągnąć. Jednak fan rozgrywki spod szyldu Nintendo powinien do kieszeni sięgać raczej po 3DS-a, a nie smartfona. Dla takich osób oferta na smartfony może być wręcz rozczarowująca.

Mario Kart Tour data premiery

Mario Kart Tour data premiery

Długo oczekiwana i opóźniona gra Nintendo Mario Kart na smartfony jest już prawie gotowa. Mario Kart Tour zostanie wydany 25 września, według tweeta z firmy. Data premiery prawdopodobnie odnosi się zarówno do urządzeń z systemem iOS, jak i Android, chociaż program beta gry był tylko dla systemu Android. Ta beta ujawniła, że Mario Kart Tour opiera się na modelu free to play, obejmującym wiele mikrotransakcji. Żadna z nich nie powinna być zaskoczeniem dla każdego, kto widział inne gry mobilne Nintendo, takie jak Fire Emblem Heroes i Dr. Mario World. Jednak jest możliwe, że firma mogła poprawić równowagę po informacji zwrotnej z bety. Rejestracja wstępna do Mario Kart Tour jest już dostępna.

Zobacz też: Aparat w Galaxy S11 ma nas zwalić z nóg i zaoferować coś, czego jeszcze nie było

Warto zaznaczyć, że Mario Kart to jedna z najbardziej znanych serii wyścigowych na świecie. Mimo dość cukierkowatego wyglądu potrafi być naprawdę wymagającym tytułem. Jest także uznawany za jedną z najlepszych gier imprezowych. Dlatego też oczekiwania graczy są naprawdę olbrzymie. Trudno też powiedzieć, czy Nintendo podołało. Tego dowiemy się 25 września.

Źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x