samsung galaxy note10 iphone xs max upadki wytrzymalosc

Samsung Galaxy Note10+ kontra iPhone XS Max – pojedynek na upadki

Newsy

W dobie dzisiejszych konstrukcji flagowych modeli, gdzie ewidentnie bardziej liczy się to, aby smartfon bardziej błyszczał, aniżeli był bardziej wytrzymały, to konstrukcje szklanej kanapki są czymś naturalnym. Przyzwyczailiśmy się do tego, jak i do faktu, że coraz częściej sięgamy po etui, a w momencie, gdy telefon się potłucze na plecach, to naklejamy różnego rodzaju skórki. W takim razie sprawdźmy, na którego później nakleimy je, czyli ile upadków wytrwa Samsung Galaxy Note10+ i jego główny konkurent, iPhone XS Max.

Chcesz rzucać smartfonem? Wybierz Samsunga Galaxy Note10+, który przetrwa więcej upadków

O ile wytrzymałość Galaxy Note10+ niedawno sprawdził dla nas Zack z kanału JerryRigEverything, to ten pomija kwestie upadków. Z tych doskonale jest znany PhoneBuff, który też weryfikuje dla nas wydajność i akumulatory najpopularniejszych modeli. Z powyższego zestawienia widać, że pajęczyna szybciej da o sobie znać w przypadku Samsunga, choć też Koreańczyk lepiej ochrania aparaty. Apple za to lepiej radzi sobie z upadkami na krawędzie, które są po prostu zaokrąglone. Mimo wszystko to mnogość upadków na twarz pokazała, że Gorilla Glass 6 sprawdziła się lepiej. Zapewne podobne zabezpieczenie znajdziemy w nadchodzącym iPhonie Pro.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: iPhone XS zaczął żyć własnym życiem nocnym.

Naturalnie naprawa uszkodzonego telefonu często jest nieopłacalna. Też należy pamiętać, że teoretycznie wodoszczelne modele lepiej już nie zanurzać w cieczach. Niemniej to Galaxy Note10+ wyszedł zwycięsko w ogólnym rozrachunku, bo po całym porównaniu to właśnie Samsung nadal nadawał się do użytku, podczas gdy panel dotykowy iPhone XS Max przestał współpracować. Mimo wszystko to nadal swego rodzaju laboratoryjne przypadki, więc swoje egzemplarze traktujcie, jakby ten pierwszy upadek miał być też tym ostatnim.

Źródło: Phone Arena, YouTube (PhoneBuff)


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x