Google Pay ze wsparciem nowych banków

Google Pay dostaje ciemny motyw

Newsy

Ciemny motyw to w dzisiejszych czasach niemal konieczność w większości aplikacji. Coraz więcej osób zaczyna dostrzegać jego zalety, więc nic dziwnego, że deweloperzy chętnie implementują go w swoich aplikacjach. Gigant z Mountain View wręcz systematycznie dodaje w swoich apkach wspomniany tryb. Tym razem przyszła kolej na Google Pay.

Google Pay z ciemnym motywem

Kolejna aplikacja z portfolio Google dostała ciemny motyw. Google Pay, a konkretnie wersja aplikacji oznaczona numerem 2.96.264233179 posiada już wbudowany tryb ciemny. Aktualizacja jest już powoli rozpowszechniana w Google Play, jednak ja jej jeszcze nie dostałem. Z pewnością jednak wkrótce się to zmieni – dla mnie i wielu innych osób.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Disney+ wygra ceną z Netflixem, czyli więcej za zdecydowanie mniej

Google implementuje tryb ciemny we wszystkich swoich aplikacjach, w których tylko się da, by zdążyć przed premierą Androida 10. Jak wiadomo, najnowsza wersja Zielonego Robocika będzie go natywnie wspierać. Ciemny motyw w najnowszej wersji Google Pay włącza się automatycznie, gdy w urządzeniu bazującym na Androidzie 9 Pie lub Androidzie 10 jest on aktywowany systemowo. To samo dzieje się także, gdy na smartfonie korzystamy z funkcji oszczędzania energii. Do kogoś dotarła już opisywana aktualizacja? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x