motorola moto e6 plus

Motorola Moto E6 Plus ma prosty cel — być porządnym smartfonem w niskiej cenie

Newsy

Motorola od lat jest specjalistą w tworzeniu w pełni poprawnych i pewnych smartfonów w niskiej cenie. Co prawda seria Moto G nie jest już tak popularna jak kiedyś, ale nadal poszczególne odmiany zdają się bezkonkurencyjne. Identycznie wygląda sytuacja z Moto E, której najnowszym reprezentantem jest zaprezentowana w zeszłym miesiącu Moto E6. Tymczasem do gry ma też wejść Moto E6 Plus, której wygląd i specyfikacja już trafiła do Sieci.

Motorola Moto E6 Plus pokazała swój wygląd w Sieci

Ujawnione zdjęcia pokazują, że nie będzie to już w pełni klasyczny model, co pierwowzór. Pojawia się notch na aparat, ale nadal ujrzymy stosunkowo grube ramki. Nie wszystkim musi się to podobać, ale z pewnością można to obronić ceną. Inaczej wygląda sytuacja z połyskliwym tyłem, który zapewne nie otrzyma dobrej powłoki oleofobowej, więc będzie się brudził. Na tej powierzchni rzuca się w oczy też podwójny aparat i zapewne ukryty w logu Motoroli czytnik linii papilarnych. Front pośrednio zdradził też Dual SIM, a w ramach specyfikacji, jeśli wierzyć testom w Geekbench, to znajdziemy jeszcze MediaTeka Helio P22 z 2 GB RAM.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Oukitel C17 Pro to po prostu najtańszy smartfon, jeśli szukacie trzech aparatów.

Naturalnie w ramach oprogramowania znajdziemy czystą wersję Androida Pie, z której już słynie Motorola. Obecny stan wiedzy nie pozwala nam wskazać terminu premiery, ale oczywiście w drodze są targi IFA w Berlinie. Czy Amerykanie akurat u naszych sąsiadów pokażą tak tani model? Jeśli tylko wejdzie do gry inny model, to w formie dodatkowej premiery? Czemu Nie?

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x