iPhone XS to zeszłoroczny smartfon giganta z Cupertino. Urządzenie zostało przyjęte na ogół bardzo ciepło, jednak pewnej parze trafiły się opętane egzemplarze. Ich smartfony zaczęły żyć własnym życiem i nocami emitować dziwne światło. Na szczęście wszystko zarejestrowała kamera.

Opętane iPhone’y XS

Filmik, który możecie zobaczyć powyżej to nagranie z kamer bezpieczeństwa w domu wspomnianej pary. Doskonale ukazuje on, że oba egzemplarze nagle same z siebie zaczynają błyskać jasnym światłem. Co ciekawe, w ciągu kilku ostatnich nocy sytuacja powtarzała się zawsze pomiędzy godziną 3:00 a 4:30. W każdym z urządzeń oprogramowanie jest zaktualizowane do najnowszej wersji, a same smartfony prócz uwiecznionej na nagraniu dziwnej aktywności, działają bez zarzutu. Cała sprawa została pierwotnie opisana na Reddicie. Użytkownicy w komentarzach sugerowali różne powody takiego stanu rzeczy, jednak żadna diagnoza nie okazała się trafna. Jedynym logicznym wytłumaczeniem pozostaje więc opętanie lub ewentualnie, próba nawiązania kontaktu z obcą cywilizacją. 😉

Zobacz także: Dell stworzył komputer ukryty w podstawce do monitora. Szach i mat, Apple

Będąc jednak całkowicie poważnym, z opisywanymi smartfonami zdecydowanie jest coś nie tak. Parze nie pozostaje nic innego, jak udać się z nimi do najbliższego serwisu Apple, by pracownicy przyjrzeli się tej niezwykle dziwnej sytuacji. A Wy macie jakiś pomysł, co może być nie tak z tymi iPhone’ami? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.