pete lau przyszlosc oneplus prezes ceo

OnePlus TV to telewizor premium, więc na niską cenę nie liczcie

Newsy

Dzisiaj poznaliśmy wygląd OnePlus 7T, ale to telewizor OnePlus TV, którego specyfikację niedawno poznaliśmy wzbudza więcej emocji. Nie ma się czemu za bardzo dziwić. W końcu w kwestii smartfonów firma jest już przewidywalna i prózno oczekiwać wielkich rewolucji na to półrocze. Z kolei telewizor, a właściwie inteligentny wyświetlacz to coś zupełnie nowego. Co prawda już wiemy o nim sporo, ale najnowszy wywiad Pete Lau, prezesa OnePlusa, uchyla jeszcze rąbek tajemnicy.

Inteligentny wyświetlacz telewizor premium, czyli OnePlus TV w słowach Pete Lau

oneplus tv

Napisałem inteligentny wyświetlacz, gdyż tak właśnie przedstawiciele OnePlusa określają ich OnePlus TV. To nie ma być zwykły telewizor, a swego rodzaju rewolucja tego sektora. Od początku słyszeliśmy, że między innymi pilot ma być zupełnie nowatorskim projektem, ale skupmy się na wywiadzie. W nim dowiadujemy się, że OnePlus chce stworzyć produkt premium, który ma konkurować z topowymi firmami i tu wymieniono Samsunga oraz Sony. Niewątpliwie panel QLED będzie pomocny. Tym samym nie liczmy na niską cenę i mierzenie się z propozycjami Xiaomi czy też niedawno zaprezentowanym Honorem Vision. Druga, kluczowa informacja od Pete Lau tyczy się interfejsu. Wiemy, że pilot ma być wyjątkowy, więc też obsługa odpowiednio zmodyfikowanego Androida TV ma być dostosowana. Przemodelowany interfejs ma też być dostosowany głównie dla posiadaczy smartfonów OnePlusa. W tym wypadku jako przykład podano wprowadzanie tekstu, które ma być zdecydowanie bardziej przyjemne w porównaniu do tradycyjnej aplikacji dla Android TV.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Android 10 przedstawiony, koniec ze słodyczami!

OnePlus o wdrożeniu swojego telewizora rozważało już od dwóch lat. W ramach czwórki najważniejszych technologicznych komponentów dzisiejszego życia wymienia się właśnie telefon, dom, samochód i pracę. Chińczycy chcą aktywnie uczestniczyć w każdym z tych aspektów. W takim razie, czy za kilka lat ujrzymy samochód od OnePlusa? Aż tak bym się nie zapędzał, ale nie zdziwiłbym się, gdyby firma miała mieć czynny udział w projekcie systemu w jednym z aut w przyszłości.

Źródło: Gadgets 360


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x