Spotify to aktualnie największy i najpopularniejszy serwis streamingowy, w którego ofercie znajdziemy miliony utworów muzycznych. Choć konkurencji do Spotify jeszcze trochę brakuje, tak gigant nie zamierza stać w miejscu, bo cały czas wymyśla nowe sposoby na przekonanie do siebie użytkowników. Firma pochwaliła się właśnie ciekawą zmianą, więc jeśli nie korzystałeś jeszcze ze Spotify Premium, to lepszej okazji by to zmienić raczej nie będzie.

Dłuższy okres próbny Spotify Premium

Spotify ochrona rodzicielska

Dotychczas Spotify oferowało darmowy, 30-dniowy okres próbny abonamentu Premium, który obejmuje nieograniczony dostęp do muzyki – bez reklam i innych natręctw. Nie ma w tym nic dziwnego, ot, taki standard w branży streamingowej. Firma zdecydowała jednak, że musi pójść dalej i… znacząco wydłużyła okres próbny wspomnianego Premium. Od teraz wszyscy, którzy nie wypróbowali jeszcze płatnej wersji Spotify, mogą skorzystać z darmowego okresu próbnego nie przez miesiąc, a aż przez trzy (90 dni, będąc precyzyjnym).

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz także: Xiaomi poszukuje wybrańców, aby pokazać im możliwości 5G

Nie jest to promocja ograniczona czasowo. Z informacji podanych przez Spotify wynika, że 90-dniowy okres próbny usługi Premium zostanie z nami już zawsze. Aktualnie dłuższy trial obejmuje konta indywidualne i studentów, a w niedalekiej przyszłości ma także dotyczyć Premium dla rodziny i Premium duo. Ktoś zamierza skorzystać? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: phonearena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.