Spotify to aktualnie największy i najpopularniejszy serwis streamingowy, w którego ofercie znajdziemy miliony utworów muzycznych. Choć konkurencji do Spotify jeszcze trochę brakuje, tak gigant nie zamierza stać w miejscu, bo cały czas wymyśla nowe sposoby na przekonanie do siebie użytkowników. Firma pochwaliła się właśnie ciekawą zmianą, więc jeśli nie korzystałeś jeszcze ze Spotify Premium, to lepszej okazji by to zmienić raczej nie będzie.

Dłuższy okres próbny Spotify Premium

Spotify ochrona rodzicielska

Dotychczas Spotify oferowało darmowy, 30-dniowy okres próbny abonamentu Premium, który obejmuje nieograniczony dostęp do muzyki – bez reklam i innych natręctw. Nie ma w tym nic dziwnego, ot, taki standard w branży streamingowej. Firma zdecydowała jednak, że musi pójść dalej i… znacząco wydłużyła okres próbny wspomnianego Premium. Od teraz wszyscy, którzy nie wypróbowali jeszcze płatnej wersji Spotify, mogą skorzystać z darmowego okresu próbnego nie przez miesiąc, a aż przez trzy (90 dni, będąc precyzyjnym).

Zobacz także: Xiaomi poszukuje wybrańców, aby pokazać im możliwości 5G

Nie jest to promocja ograniczona czasowo. Z informacji podanych przez Spotify wynika, że 90-dniowy okres próbny usługi Premium zostanie z nami już zawsze. Aktualnie dłuższy trial obejmuje konta indywidualne i studentów, a w niedalekiej przyszłości ma także dotyczyć Premium dla rodziny i Premium duo. Ktoś zamierza skorzystać? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.