Zrzuty ekranu z LG G3 przedstawiają nowy interfejs oraz potwierdzają rozdzielczość QHD

Newsy

lg logo

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Po premierze Galaxy S5, One (M8) i Xperii Z2 nadeszła ta pora, że na pierwszym planie mamy LG i plotki dotyczące ich najnowszego flagowego modelu, o którym producent jeszcze nic nie wspominał. Tym razem mamy dla Was garść stosunkowo wiarygodnych informacji na temat samej obsługi G3.

 

Dzięki tajemniczej osobie, która postanowiła podzielić się ze światem zrzutami ekranu z następcy LG G2, możemy dzisiaj przedstawić Wam jak będzie wyglądała nakładka Koreańczyków na Androida w nowym wydaniu. Podobnie jak HTC i Samsung, wszystko wskazuje na to, że również LG odświeży interfejs znany nam jako Optimus UI. Oto wspomniane wcześniej zrzuty ekranu:

 

lg g3 screen zrzut ekranu 1 lg g3 screen zrzut ekranu 2 lg g3 screen zrzut ekranu 3 lg g3 screen zrzut ekranu

 

Co widać nowego? To możecie sami ocenić, ale warto zwrócić uwagę na jeden element z pierwszego pulpitu i widżetu pogody, który w połączeniu z ustawionymi przez nas naszymi zwyczajami będzie wyświetlać różnego rodzaju porady.

 

lg g3 screen zrzut ekranu 2k

 

Oczywiście tego typu zrzuty ekranu potwierdziły inną plotkę dotyczącą LG G3. Model ten jako pierwszy z czołówki najprawdopodobniej zaprezentuje się szerszemu gronu odbiorców z wyświetlaczem przedstawiającym obraz w rozdzielczości QHD (2K). Vivo Xplay 3S i Oppo Find 7 mimo że przedstawione zostały wcześniej to nie są to tak znane firmy jak właśnie LG.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x