Ofertę sieci Orange wzbogaciły 4 urządzenia od polskiej firmy mPTech – laptop, pancerny smartfon i dwie klasyczne komórki. Wydarzenie to wbrew pozorom jest warte odnotowania, ponieważ produkty tego typu firm rzadko trafiają od ofert operatorów.

techBite ARC 11.6

ARC 11.6 to laptop wyposażony w dotykowy i obrotowy wyświetlacz 11.6″ IPS FHD. Za wydajność odpowiada procesor Intel Celeron N4000 o taktowaniu 2,6 GHz oraz 4 GB RAM. Na dane przeznaczono wbudowany dysk o pojemności 32 GB, którą można rozszerzyć za pomocą dodatkowego dysku lub karty pamięci. Laptop ARC 11.6 oferowany jest w cenie od 540 zł zależnej od wybranego planu.

Hammer Energy 18×9

Hammer Energy 18×9 jest dość świeżym modelem z oferty pancernych smartfonów sprzedawanych przez mPTech. Telefon charakteryzuje się wyświetlaczem 5,7″ o proporcjach 18:9 oraz ceryfikatami IP68 i IK08. Hammera Energy 18×9 miałem okazję przetestować, zaskoczył mnie ciekawym designem i świetnym wykonaniem. Cena urządzenia jest zależna od abonamentu, waha się pomiędzy 400 a 700 zł.

myPhone Maestro+ i Hammer 4+

W ofercie pojawią się także 2 feature phone’y – klasyczny myPhone Maestro+ oraz pancerny Hammer 4+. Oba telefony oferują nieco więcej niż można by się po nich spodziewać (np. łączność 3G), jednak mimo wszystko są to klasyczne telefony, które będą dostępne w tańszych abonamentach. Hammer 4+ w zależności od abonamentu będzie kosztował od symbolicznej złotówki za miesiąc do 300 zł za cały okres umowy, Maestro+ na chwilę obecną nie jest jeszcze sprzedawany przez Orange.

Źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.