Galaxy Note10 Plus pierwsze testy

Wytrzymałość Samsunga Galaxy Note10+ sprawdzona — S Pen do poprawy

Newsy

Samsung Galaxy Note10 dzisiaj zadebiutował w Polsce i zapewne już część z Was czeka na swój egzemplarz. Koreańczycy chwalą się, że zainteresowanie nową serią Notesów w naszym kraju przerosło ich oczekiwania, co oczywiście jest powodem do zadowolenia. Tymczasem sprawdźmy, czy Galaxy Note10 można uznać też za wytrzymały telefon? Zapewne nie muszę nikomu przedstawiać, kto podjął się zadania próby zniszczenia tak drogiego smartfona.

Samsung Galaxy Note10 to wytrzymały telefon, ale na S Pena lepiej uważać

Zack od razu zabrał się za sprawdzenie, co kryje wnętrze najnowszego S Pena, który teraz rozpoznaje gesty w powietrzu i tak też pozwala sterować Galaxy Note10. W tym wypadku mamy do czynienia z Galaxy Note10+ 5G, aczkolwiek nie ma to większego wpływu na przebieg testu. Ten zakończyłby się tak samo, gdyby w roli głównej wystąpił Galaxy Note10, a tym bardzeij, gdyby to był Galaxy Note10+ bez technologii 5G. Tym samym S Pen ma ten problem, że jest wykonany z tworzyw sztucznych i bez problemu można go złamać. Naturalnie tyczy się to też wszystkich poprzedników i Samsung potencjalnie mógłby pomyśleć o poprawieniu wytrzymałości tego elementu. Mógłby, bo z drugiej strony stoi cena, która na pewno podskoczyłaby w górę, a jednak stylusa teoretycznie nietrudno zgubić.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Kolejna ósemka Huawei otrzymała EMUI 9.1.

Sam smartfon test wytrzymałości przeszedł bez większych problemów. Galaxy Note10 to solidna konstrukcja i nie ma mowy o żadnym, większym problemie. Oczywiście szkło nadal się rysuje, choć wyjątkowo połyskliwa powłoka też może niektórych odstraszyć tym, jak strasznie sie brudzi.

Źródło: YouTube (JerryRigEverything)


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x