Samsung Galaxy Note10 dzisiaj zadebiutował w Polsce i zapewne już część z Was czeka na swój egzemplarz. Koreańczycy chwalą się, że zainteresowanie nową serią Notesów w naszym kraju przerosło ich oczekiwania, co oczywiście jest powodem do zadowolenia. Tymczasem sprawdźmy, czy Galaxy Note10 można uznać też za wytrzymały telefon? Zapewne nie muszę nikomu przedstawiać, kto podjął się zadania próby zniszczenia tak drogiego smartfona.

Samsung Galaxy Note10 to wytrzymały telefon, ale na S Pena lepiej uważać

Zack od razu zabrał się za sprawdzenie, co kryje wnętrze najnowszego S Pena, który teraz rozpoznaje gesty w powietrzu i tak też pozwala sterować Galaxy Note10. W tym wypadku mamy do czynienia z Galaxy Note10+ 5G, aczkolwiek nie ma to większego wpływu na przebieg testu. Ten zakończyłby się tak samo, gdyby w roli głównej wystąpił Galaxy Note10, a tym bardzeij, gdyby to był Galaxy Note10+ bez technologii 5G. Tym samym S Pen ma ten problem, że jest wykonany z tworzyw sztucznych i bez problemu można go złamać. Naturalnie tyczy się to też wszystkich poprzedników i Samsung potencjalnie mógłby pomyśleć o poprawieniu wytrzymałości tego elementu. Mógłby, bo z drugiej strony stoi cena, która na pewno podskoczyłaby w górę, a jednak stylusa teoretycznie nietrudno zgubić.

Zobacz też: Kolejna ósemka Huawei otrzymała EMUI 9.1.

Sam smartfon test wytrzymałości przeszedł bez większych problemów. Galaxy Note10 to solidna konstrukcja i nie ma mowy o żadnym, większym problemie. Oczywiście szkło nadal się rysuje, choć wyjątkowo połyskliwa powłoka też może niektórych odstraszyć tym, jak strasznie sie brudzi.

Źródło: YouTube (JerryRigEverything)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.