Samsung oficjalnie ogłosił Galaxy A50s i Galaxy A30s. Są to uaktualnione warianty Galaxy A50 i Galaxy A30, które miały swoją premierę na początku tego roku. Słyszeliśmy o  wariantach S serii A od dłuższego czasu. Natomiast Galaxy A10s był pierwszym z tych urządzeń. A50s i A30s teraz dołączyły do tej listy.

Samsung Galaxy A50s i Galaxy A30s

Przyjrzyjmy się zatem, co uległo poprawie. Tylny aparat Galaxy A50 o rozdzielczości 25 Mpix został ulepszony do 48 Mpix. Aparat szerokokątny o rozdzielczości 8 Mpix i czujnik głębi 5 Mpix pozostały bez zmian. Poprawie uległ także aparat selfie. Ten w nowszym modelu ma 32 Mpix, natomiast jego poprzednik 25 Mpix Pozostała specyfikacja pozostała bez zmian. Otrzymamy więc układ Exynos 9610 wspierany przez od 4 do 6 GB pamięci operacyjnej. Smartfon wystąpi w dwóch wariantach pamięci masowej. Odpowiednio 64 i 128 GB. Za zasilanie ma odpowiadać bateria 4000 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania do 15 W. Jeśli zaś chodzi o zastosowany wyświetlacz, to jest to 6,4-calowy panel Super AMOLED o rozdzielczości Full HD+ ze zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych.

Zobacz też: Google Go jest dostępne na całym świecie

Galaxy A30s posiada teraz potrójną aparat z tyłu o identycznych parametrach jak w podstawowej wersji Galaxy A50. Oznacza to sensor główny 25 Mpix, obiektyw szerokokątny 8 Mpix i sensor głębi 5 Mpix. Rozdzielczość aparatu selfie to wciąż 16 Mpix. A30s również dostaje na ekranie czujnik linii papilarnych. Dodatkowo doczekał się wariantu 128 GB pamięci masowej. Za wyświetlanie obrazu będzie odpowiadał 6,4-calowy wyświetlacz HD+. Sercem urządzenia ma być układ Exynos 7904 SoC, wspierany przez 3GB/4GB RAM. Za zasilanie ma odpowiadać bateria o pojemności 4000 mAh i ze wsparciem szybkiego ładowania do 15 W. Cena i data premiery tych smartfonów nie zostały ujawnione.

Źródło: Sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.