Xiaomi poszukuje wybrańców, aby pokazać im możliwości 5G

Paweł Maretycz Newsy 2019-08-22

Xiaomi ogłosiła dzisiaj nową kampanię o nazwie Xiaomi 5G Number One Player Club. W jej ramach firma będzie rekrutować 100 osób z całego świata. Będą one mogły zapoznać się z pierwszym smartfonem Xiaomi 5G przed wszystkimi innymi. Wybrani uczestnicy tej kampanii otrzymają trzy główne korzyści, które obejmują doświadczenie pierwszego smartfonu 5G Xiaomi. Są to: pierwszeństwo w zakupie nowego urządzenia Xiaomi 5G, bilet na wydarzenie związane z premierą urządzenia oraz wyróżnienie Xiaomi 5G Number One Player. Aby wziąć udział w tej nowej kampanii, zainteresowani użytkownicy będą musieli wysłać wiadomość o treści 5G na publiczny numere telefonu komórkowego Xiaomi.

Xiaomi 5G Number One Player Club

Xiaomi 5G Number One Player Club

Pierwszy smartfon Xiaomi 5G to Xiaomi Mi MIX 3. Firma już ogłosiła, że wkrótce zaprezentuje swój drugi smartfon 5G. Nadchodzące urządzenie zostało już certyfikowane przez 3C i otrzymało wszystkie niezbędne licencje. Raporty wskazują, że drugi smartfon 5G od producenta zostanie nazwany Xiaomi 9 Pro lub Xiaomi 9 5G. Telefon ma być napędzany przez nowo wprowadzony na rynek układ Qualcomm Snapdragon 855 Plus. Za jego zasilanie ma odpowiadaći bateria o pojemności 4000 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania do 45 W. To powinno zapewnić bardzo krótki czas naładowania akumulatora. Mówi się, że smartfon zachowa 6,39-calowy rozmiar wyświetlacza w oryginalnej wersji, ale rozdzielczość zostanie zwiększona.

Zobacz też: Cyberpunk 2077 na smartfony! Gry Google Stadia to hity

Podczas gdy firma jeszcze oficjalnie nie ogłosiła nowego smartfona 5G, szczegóły wyciekły od chińskiego operatora telekomunikacyjnego. Chiny Unicom ujawnił, że drugi smartfon Xiaomi z łącznością najnowszej generacji trafi na sklepowe półki już we wrześniu.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x