dialer

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Wraz z aktualizacja do Androida KitKat użytkownicy urządzeń z linii Nexus oraz Google Play Edition dostali zupełnie nowy dialer, którego interfejs zmienił się nie do poznania w stosunku do swojego poprzednika. Kilka dni temu administrator twitterowego konta @googlenexus odpowiadając jednemu z użytkowników na pytanie, gdzie może znaleźć czas połączeń, opublikował (prawdopodobnie przypadkowo) zrzut ekranu przedstawiający nieco odświeżony interfejs dialera.

 

Zmianą, która momentalnie rzuca się nam w oczy, jest oczywiście niebieski pasek u góry ekranu oraz domyślna grafika przedstawiająca firmę, również w kolorze niebieskim. Podobną modyfikację w interfejsie aplikacji wyszukiwarkowego giganta mogliśmy obserwować jakiś czas temu w Google Keep, który też uzyskał nieco koloru.

 

Niestety, nie wiemy kiedy tego lekkiego liftingu dialera doczekają się wszyscy posiadacze Nexusów czy urządzeń GPE, ale przypuszczamy, że stanie się to wraz z aktualizacją do Androida 4.4.3.

 

Źródło: Android Police
Daniel Marcinkowski