LG G2 mini

 

Od niezbyt długiego czasu mamy możliwość informowania Was o nadchodzącym flagowym modelu LG – jedynym, który nie został jeszcze przedstawiony w grupie czołowych producentów. Jednak w międzyczasie w Sieci pojawiły się informacje o jego pomniejszonej wersji.

 

LG G2 Mini to stosunkowo świeży model, który nie zachwyca, ale również nie jest to najgorsza z możliwych tego typu propozycji. Mimo wszystko Koreańczycy jako ostatni postanowili dołączyć się do zabawy w zmniejszanie flagowych smartfonów. Przed premierą odmienionej wersji G2, słyszeliśmy wiele na temat specyfikacji, która miała być żywcem wzięta z pierwowzoru (w stylu Sony). Tak się jednak nie stało. W oczekiwaniu na premierę G3, możemy być już niemalże pewni, że sytuacja z danymi technicznym G3 Mini będzie wyglądać identycznie, co w przypadku obecnie nam znanych słuchawek. Tak więc bardzo prawdopodobne jest, że następca G2 Mini (widocznego na początku newsa) będzie korzystał z wyświetlacza prezentującego obraz w rozdzielczości 720p (1280×720) o nieznanej przekątnej. Niemniej jednak bardzo prawdopodobne jest, że będzie ona oscylowała na poziomie 4,7-cali. Drugi ujawniony element również dotyczy rozdzielczości, ale tym razem matrycy aparatu. Ma ona wykonywać zdjęcia maksymalnie w rozmiarze 3264×2248, a więc 8 MPx.

 

LG G3 mini

 

Systemem, który ma zarządzać G3 Mini jest oczywiście Android 4.4.2 KitKat. Podawanie teraz daty premiery tej słuchawki mija się z celem, gdyż nie znamy jeszcze nawet sprecyzowanego terminu prezentacji pierwowzoru. Czekamy na zaproszenie na konferencję od LG.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.