Chromebook_5
Wszyscy wiemy, że koncerny lubią dbać o uczestników swoich konferencji i zależy im na tym, by po wszystkim zostało po nich tylko dobre wrażenie. Nie inaczej jest z Google, które przecież na tegorocznym I/O rozdało uczestnikom przedpremierowo Samsung Galaxy Tab 10.1

Jak się okazuje to nie wszystko. Partycypanci dostaną od firmy jeszcze jedną niespodziankę. Wyszło na jaw, że od wczoraj całkowicie za darmo mogą sobie zamówić Samsung ChromeBook 5. Jest to 12-alowy notebook stworzony do surfowania po sieci, wyposażony w zoptymalizowany pod tym kątem system Chrome. Charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, długim czasem działania (nawet do 8.5h) i matową matrycą. Sam system uruchamia się w mniej niż 10 sekund (czego zasługą może być wbudowany 16GB dysk SSD) i starcza na wszystkie działania związane z przeglądaniem sieci.

Uczestnicy mogą go sobie zamówić na stronie Amazon.com, dzięki rozesłanym drogą mailową specjalnym kodom. Co więcej, Google obiecało, że czas dostarczenia do sklepów tych maszynek nie powinien przekroczyć 2 dni. I właśnie dlatego powinieneś zazdrościć uczestnikom I/O.  

źródło: phandroid.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Mynarski