Xiaomi jest liderem średniej półki cenowej. Firma odniosła w tym segmencie olbrzymi sukces, a cena i spektakularny projekt przyczyniły się do tego, że seria Redmi stała się synonimem taniego i dobrego sprzętu. Redmi jest obecnie niezależną marką. Jednak nie odbiło się to negatywnie na jej wynikach, a wręcz przeciwnie. Redmi Note 7 bije kolejne rekordy sprzedaży i nie wygląda na to, że chce zwolnić.

Redmi Note 7 20 milionów egzemplarzy

Redmi Note 7 20 milionów

Firma ujawniła na swojej stronie Weibo, że sprzedaż serii Redmi Note 7 osiągnęła poziom 20 milionów sztuk. Po zaledwie siedmiu miesiącach od premiery urządzenia. Jest to naprawdę olbrzymie osiągnięcie. Liczba ta obejmuje wszystkie jednostki sprzedawane na całym świecie, a nie tylko w Chinach. W maju firma sprzedała już ponad 10 milionów sztuk, według oficjalnych danych. Ponadto, sprzedaż Redmi Note 7 w Indiach wyniosła ponad 5 milionów sztuk na początku sierpnia. Olbrzymia sprzedaż nie powinna nas jednak dziwić. To najlepszy smartfon w swoim przedziale cenowym. Tak przynajmniej twierdzi EISA, przyznając mu nagrodę w kategorii Best Buy. Sam jestem właścicielem Redmi Note 7 i jestem naprawdę zadowolony, mimo że mam ten telefon już od kilku miesięcy to naprawdę nie wiem, czego mógłbym oczekiwać więcej po urządzeniu z tej półki cenowej. No, może NFC.

Zobacz też: Wyciekły nowe patenty LG. Producent znowu stawia na innowacje

Plakat zawiera podziękowania dla wszystkich 20 milionów użytkowników smartfonu Redmi Note 7 oraz wskazówkę, że nadszedł czas, aby przejść do Redmi Note 8. Najwyraźniej chiński gigant techniczny ogłosi już dziś datę premiery następcy. Tak przynajmniej sugeruje napis na grafice. Lei Jun zasygnalizowała już datę premiery, czyli 29 sierpnia. Nie została ona jednak jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.