Motorola RAZR to jedno z najbardziej wyczekiwanych urządzeń, o którym pierwsze doniesienia zaczęły wypływać już na początku roku. Będzie to dość nietypowy składany smartfon, o którym wiemy już bardzo dużo – znamy m.in. jego wygląd, cenę oraz specyfikację. Teraz z najnowszego przecieku dowiedzieliśmy się, że RAZR trafi także do Europy. Co więcej, wiemy nawet, kiedy spodziewać się premiery.

Motorola RAZR w Europie

motorola moto razr 2019 skladnay wyglad design

Tak się składa, że wyczekiwana Motorola RAZR, która pierwotnie miała być sprzedawana tylko w Stanach Zjednoczonych w sieci Verizon, zadebiutuje także w Europie. Cena, jakiej możemy się spodziewać to 1500 euro, czyli około 6550 zł. Choć wydaje się to być ogromną kwotą, tak uwierzcie mi – gdy porówna się ją choćby do ceny Galaxy Fold, to jest to okazja. Nie wiadomo niestety, do jakich konkretnie krajów trafi opisywane urządzenie. Możemy jedynie mieć nadzieję, że także do Polski.

Zobacz także: Przenośny Xbox niczym Nintendo Switch to konsola, jakiej potrzebujemy

Dokładna data premiery Motoroli RAZR w Europie nie została podana, jednak wiarygodne źródło wskazuje na końcówkę grudnia lub początek stycznia przyszłego roku. Warto zaznaczyć, że jeśli urządzenia tego nie będzie można kupić oficjalnie w Polsce, to i tak sprowadzenie go z innego europejskiego kraju będzie o wiele prostsze, niż ze Stanów Zjednoczonych. RAZR zapowiada się na murowany hit. Trzymajmy kciuki, by smartfon został naprawdę dopracowany.

Źródło: mspoweruser

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.