ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Bezprzewodowe ładowanie Huawei Mate 30

Poznaliśmy pojemność baterii w Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Najnowsze flagowce Huaweia, seria Mate 30, zbliża się wielkimi krokami, bowiem ich premiera odbędzie się już 19 września. Smartfony zapowiadają się bardzo ciekawie, w czym cały czas utwierdzają nas nowo pojawiające się przecieki. Jednym z ciekawszych jest ten mówiący o wsparciu dla bezprzewodowego ładowania o mocy 25W. Dziś do sieci trafiła nowa informacja dotycząca Mate 30 i Mate 30 Pro. Mówiąc krótko: dowiedzieliśmy się, jak pojemne będą ich akumulatory.

Pojemność baterii Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 Pro bateria

Jeśli czekacie na którykolwiek z wymienionych wyżej smartfonów, to z pewnością zainteresuje Was informacja o pojemności baterii, które znajdziemy w ich wnętrzu. Otóż jeśli najnowsze doniesienia są prawdziwe, a wszystko na to wskazuje, to Mate 30 będzie mógł się poszczycić pojemnością akumulatora na poziomie 4200 mAh, a model z „Pro” w nazwie, aż 4500 mAh.

Zobacz także: Tim Cook rozmawiał z Trumpem. Przedstawił mocny argument przeciwko opłatom importowym

Baterie o takiej pojemności wskazują więc na 5-procentowy wzrost pojemności w przypadku Mate 30 w stosunku do swojego poprzednika i 7-procentowy, jeśli mowa o Mate 30 Pro. Nie da się ukryć, że tytułowe smartfony zapowiadają się na jedną z ciekawszych premier trzeciego kwartału. Niemniej jednak ich oficjalna prezentacja raczej niczym nas nie zaskoczy, bo o tych urządzeniach wiemy już niemal wszystko – znamy m.in. ich wygląd.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy