Kobiecy smartfon od HTC nadchodzi?

Newsy

htc-glamor

Na początku maja świat obiegła plotka o HTC Bliss – smartfonie, którego grupą docelową są kobiety. Słuch o nim zaginął i wiele osób myślało, że projekt porzucono. Aż do teraz.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Urządzenie prawdopodobnie zostanie wypuszczone pod inną nazwą. Do sieci wyciekła grafika przedstawiająca 3 wersje kolorystyczne telefonu o mało męskiej nazwie – HTC Glamor. Wygląda on nieco inaczej, niż zapowiadany Bliss – możliwe, że jest to po prostu inny model, również przeznaczony dla płci pięknej. Oprócz nazwy, nacisk na kobiecą część klientów sugerują także wieszaki.

Grafika może sugerować, że premiera smartfona zbliża się wielkimi krokami. Czy Glamor podoba się żeńskiej części naszych czytelników?

źródło: pocketnow.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x