Disney+ na Androida

Aplikacja Disney+ ogłoszona na najważniejsze platformy

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Debiut wysoce oczekiwanej usługi strumieniowej Disneya, Disney+ nastąpi już wkrótce. Dziś dowiadujemy się, w jaki sposób będziemy mogli oglądać zawartość Disneya+. Już wcześniej wiedzieliśmy, że Disney planuje wprowadzić Disneya+ do inteligentnych telewizorów, telefonów, laptopów, tabletów i konsol do gier. Jednak jedynym urządzeniem, które zostało wymienione z nazwy, było Playstation 4.

Disney+ na Androida

Disney+ na Androida

Teraz firma ogłosiła oficjalnie wersje Disney+ na iOS, Apple TV, Android, Android TV, Google Chromecast i Xbox One. Zostaną one udostępnione wraz ze startem usługi. Disney ogłosił, że ludzie będą mogli zapisać się do jego usługi strumieniowej poprzez zakup w aplikacji. Ma to uczynić proces rejestracji dość prostym dla klientów. Fakt, że Disney+ będzie posiadał aplikacje na wszystkich głównych platformach, nie powinien dziwić. Należy tu wziąć pod uwagę inne aplikacje wytwórni, takich jak Hulu i ESPN+.

Zobacz też: Wydajność Samsunga Galaxy Note10+ z nowym Exynosem sprawdzona

Disney ogłosił, że usługa będzie dostępna od 12 listopada w USA, Kanadzie i Holandii, za miesięczną opłatę w wysokości odpowiednio 8,99 USD (lub 89,99 USD za rok) i 6,99 EUR (lub 69,99 EUR za rok). Natomiast od 19 listopada usługa ma również wystartować w Australii (8,99 USD miesięcznie, 89,99 USD rocznie) i Nowej Zelandii (9,99 NZD miesięcznie, 99,99 NZD rocznie). Przybycie Disneya+ do tych krajów oznacza początek globalnych planów Disneya dotyczących jego usług streamingowych. Firma planuje trafić do najbardziej znaczących rynków globalnych w ciągu pierwszych dwóch lat. Obawiam się, że Polska nie jest dla firmy priorytetem. Prawdopodobnie dowiemy się jeszcze więcej na temat Disneya+ jeszcze w tym tygodniu. 23 sierpnia w Anaheim w Kalifornii rozpoczną się targi D23 Expo.

Źródło: Engadget

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy