Kolejny dwuekranowy smartfon – tym razem udany?

Newsy

Imerj

Ostatnio mieliśmy już do czynienia z kilkoma dwuekranowymi nowościami – LG Genesis oraz jeszcze nienazwany smartfon tego samego producenta. Najpopularniejsza była jednak Kyocera Echo, która prawdopodobnie była pierwowzorem dla telefonu od Imerj.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Echo nie zdobyła popularności z powodu słabej jakości wykonania, krótkiego życia na baterii oraz niewystarczającej wygody użytkowania. Jednak nowe urządzenie ma być jej totalnym przeciwieństwem.

Specyfikacja techniczna, w której jest jeszcze dużo niewiadomych:

  • dwa 4-calowe ekrany AMOLED, po rozłożeniu otrzymujemy wyświetlacz 6-calowy o rozdzielczości 800×960;
  • dwurdzeniowy procesor (nie wiadomo dokładnie jaki);
  • 1 GB pamięci RAM;
  • pamięć wewnętrza 32 GB;
  • aparat/przednia kamera – w zależności jak obsługujemy telefon – 5 Mpx z możliwością nagrywania w HD (720p);
  • bateria 1750 mAh;
  • Android 2.3;

Prawdopodobnie o nowości od Imerj nie byłoby głośno gdyby nie to, że redakcja Engadget miała okazję go przetestować. I o dziwo – byli bardzo mile zaskoczeni. Urządzenie jest bardzo solidne, a jego ostateczna wersja ma być wyposażona w imponujące 128 GB wewnętrznej pamięci. Aby aplikacja mogła zajmować jednocześnie dwa ekrany, wymagana jest edycja ‚manifestu’ – producent zapewnia, że wystarczy drobna poprawka.

Imerj udostępnił prezentację telefonu, która robi wrażenie. Chociaż używanie 3 ekranów w tym samym czasie lub granie w Angry Birds jednocześnie oglądając film nie należą do najlepszych zastosowań 😉

{youtube}AbhaWn_AWQw{/youtube}

źródło: engadget.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x