Cyberpunk 2077 trafi na Google Stadia!

Kacper Kościański Newsy 2019-08-19

Cyberpunk 2077 to zdecydowanie jedna z najgorętszych premier przyszłego roku. Gra autorstwa CD Projekt RED na E3 2019 wzbudziła tyle emocji, że fani niemal od razu okrzyknęli ją mianem najgorętszej prezentacji targów. Ogłoszono na nich, że gra pojawi się na PC, Xboxie One oraz PlayStation 4. Okazuje się jednak, że nadchodzący hit trafi na jeszcze jedną platformę.

Cyberpunk 2077 na Google Stadia

To nie żart. Cyberpunk 2077 pojawi się na Google Stadia, czyli w usłudze strumieniowania gier od giganta z Mountain View. Z okazji tej radosnej nowiny przygotowano nowy, specjalny zwiastun gry. Niestety składa się on z fragmentów, które widzieliśmy już wcześniej. Nie da się ukryć, że Google zapewniło sobie naprawdę dobrą produkcje, na którą czekają miliony. Z pewnością taki ruch się firmie opłaci.

Zobacz także: KNOB poważnym zagrożeniem w protokole Bluetooth

Premiera Cyberpunka 2077 odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i XONE – nie wiadomo, czy w usłudze Google pojawi się tego samego dnia. Z kolei sama Stadia zadebiutuje już w listopadzie tego roku. Dzisiejsze ogłoszenie to szczególnie dobra wiadomość dla osób, które nie posiadają konsoli lub dobrego komputera. Dzięki Google Stadia będzie można bowiem ograć Cyberpunka 2077, który z pewnością będzie miał niemałe wymagania sprzętowe na praktycznie dowolnym urządzeniu. Rzecz jasna będziemy potrzebować do tego całkiem szybkiego internetu.

Źródło: YouTube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x