Poznajcie firmę JBTS – nowego dystrybutora Xiaomi w Polsce

Kacper Kościański Newsy 2019-08-19

Aż ciężko uwierzyć w to, że jeszcze 3 lata temu Xiaomi w naszym kraju oficjalnie nie istniało. Firmą, która jako pierwsza postanowiła zdobyć miano oficjalnego dystrybutora Xiaomi w Polsce była ABC Data (aktualnie Grupa Roseville). Rok później do tego grona dołączyła firma Ingram Micro Poland, a teraz JBTS.

JBTS, czyli nowy dystrybutor Xiaomi w Polsce

Xiaomi inwestuje w chiński rynek

JBTS to firma wywodząca się z Wrocławia, która postanowiła dołączyć do szlachetnego grona polskich dystrybutorów Xiaomi – marki, która staje się w naszym kraju coraz popularniejsza. JBTS nie skupi się jednak na sprzedaży smartfonów Chińczyków, a na urządzeniach ekosystemowych popularnego producenta – m.in. elektrycznych hulajnogach, smartwatchach i różnorakich czujnikach.

Zobacz także: Recenzja Asus ZenBook 14 (UX433) – czy warto kupić tego laptopa?

Produkty dystrybuowane przez JBTS będzie można kupić w strefie klienta na Allegro oraz na oficjalnej stronie firmy – xiaomi365.pl. Ponadto, firma planuje aktywnie pozyskiwać nowych partnerów, wśród których już teraz znajdują się tacy giganci jak chociażby Media Expert, x-kom, NEONET, RTV EURO AGD czy Empik. Aktualnie w naszym kraju działa osiem autoryzowanych sklepów Xiaomi. Znajdują się one w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Gdyni. W najbliższych miesiącach w planach jest otwarcie kolejnych punktów, co nikogo nie powinno dziwić – Polacy po prostu uwielbiają produkty Xiaomi.

Źródło: Xiaomi


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x