Data premiery PlayStation 5

Data premiery PlayStation 5 ujawniona? Uzbrójcie się w cierpliwość

Newsy

W niedawnej plotce, o której doniósł YouTuber Mystic, ujawniono, że PlayStation 5 zostanie w pełni ujawniona 12 lutego, kiedy to odbędzie się nowe spotkanie na PlayStation. Wydawcy zewnętrzni są zapraszani na imprezę w celu zaprezentowania swoich gier, a także Ghost of Tsushima i The Last of Us Part II zostaną zaprezentowane na sprzęcie nowej generacji. Jak z każdą plotką tak i z tą powinniśmy się obejść z odrobiną dystansu. Wiele rzeczy jednak zdaje się ją potwierdzać.

Data premiery PlayStation 5

Data premiery PlayStation 5

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Dobrym przykładem jest to, że Sony nie organizuje w tym roku PSX. Ma sens, jeśli spotkanie na PlayStation odbędzie się w lutym. Dodatkowo Sony zorganizowało PlayStation Meeting w lutym 2013 roku, aby ogłosić PlayStation 4, a ponieważ wszystko poszło dobrze, sensowne byłoby ponowne zastosowanie tej samej taktyki. Nadal jest wiele rzeczy, których nie wiemy o PlayStation 5.

Zobacz też: MIT znalazło rozwiązanie na jeden z problemów zapchanego Wi-Fi

Jest jednak też sporo pewników. Na przykład to, że procesor będzie oparty na trzeciej generacji AMD Ryzen Line. Oznacza to, że będzie on oparty na ośmiu rdzeniach w architekturze Zen 2. Układ graficzny konsoli to natomiast architektura Navi Radeon, również od AMD. Będzie on przy tym obsługiwał ray tracing, czyli technikę, która modeluje przemieszczanie się światła, symulując złożone interakcje w środowiskach 3D. Największym jej atutem z punktu widzenia gracza ma być jednak coś innego. Mianowicie wsteczna kompatybilność z PlayStation 4. Dzięki temu konsola będzie mogła uruchamiać gry z obecnej generacji. Jeśli zaś chodzi o kontrolery, to nie należy spodziewać się rewolucji. PlayStation jest znane z tego, że nie lubi dokonywać w nich większych zmian.

Źródło: wccftech


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x