Razer Phone zadebiutował pod koniec 2018 i osiągnął niemały sukces. Tym bardziej, gdy weźmie się pod uwagę, że był to pierwszy smartfon wspomnianej firmy. Urządzenie zostało stworzone specjalnie dla graczy, którzy naprawdę docenili ten sprzęt. Miesiąc temu Razer obiecał, że opisywany smartfon otrzyma aktualizację do Androida 9 Pie. Ku uciesze wielu, firma właśnie spełniła swoją obietnicę.

Razer Phone z aktualizacją do Androida 9 Pie

razer phone design

Razer ogłaszając, że tytułowe urządzenie otrzyma aktualizację do Androida 9 Pie nie sprecyzował, kiedy możemy się jej spodziewać. Teraz się okazuje, że pierwsi użytkownicy mogą się nią już cieszyć. Jak to zwykle bywa w przypadku kluczowych aktualizacji, także i ta jest wypuszczana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie.

Zobacz także: Przenośny Xbox niczym Nintendo Switch to konsola, jakiej potrzebujemy

Jeśli mowa o nowościach, to należy wspomnieć, że aktualizacja wprowadza adaptacyjną baterię, nawigację gestami, wsparcie dla Digital Wellbeing oraz ulepszone zarządzanie powiadomieniami. Ponadto naprawia znane błędy i zawiera lipcowe poprawki zabezpieczeń. Całość waży nieco ponad 1 GB, czyli standardowo. Aktualizacja powinna dotrzeć do wszystkich posiadaczy niebrandowanej (czyt. nie od operatora) wersji Razer Phone w ciągu kilku dni. A Wy macie już opisywaną aktualizację? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.