Model Xiaomi o numerze M1908C3JH zostały certyfikowane przez Federal Communications Commission (FCC) w USA. Dokumenty FCC dla M1908C3JG/H zawierają niektóre z jego obrazów, wariantów, wielkości wyświetlacza i wymiarów. Ponieważ jest on wyposażony w poczwórny aparat z tyłu możliwe, że mamy do czynienia z jakimś przedstawicielem Redmi ósmej generacji. Obrazy M1908C3JG/H w FCC pokazują, że posiada nacięcie w wyświetlaczu na aparat selfie.

Redmi 8 w FCC

 

Podbródek urządzenia jest nieco grubszy i ma napis Redmi. Widok z tyłu telefonu odsłania jego tylną powłokę, która ma gradientowe wykończenie kolorystyczne, które zaczyna się od jasnoniebieskiego na górze i wydaje się fioletowy na dole. Pionowa konfiguracja poczwórnego aparatu jest umieszczona w lewym górnym rogu wraz z lampą błyskową LED. Skaner odcisków palców znajduje się na pleckach urządzenia. Na prawej krawędzi znajdują się przyciski do regulacji głośności oraz zasilania.

Zobacz też: Rośnie popularność kaset, wkrótce zaleją nas tanie, chińskie magnetofony

Dokumenty FCC dotyczące M1908C3JG/H stwierdzają, że jego wymiary to 158,29 × 75,3 mm. Pomiar przekątnej słuchawki wynosi 166 mm. Znajduje się w nim również wyświetlacz o przekątnej 166 mm, co odpowiada 6,1 cala. Nie ma informacji na temat rozdzielczości ekranu smartfonu. Według danych z FCC obsługuje dwuzakresowe Wi-Fi, Bluetooth 4.2 i ładowanie za pomocą portu USB-C. Prawdopodobnie może to być Redmi 8 lub Redmi 8 Pro. Zgłoszenia FCC dodatkowo ujawniły, że smartfon pojawi się w dwóch wariantach, takich jak 3 GB RAM + 32 GB pamięci masowej i 4 GB RAM + 64 GB pamięci masowej. Oprócz tych szczegółów żadne inne informacje nie są jeszcze dostępne. Jednak to, co już wiemy, doskonale pasuje do przecieków na temat Redmi Note 8 i Redmi 8A.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.