motorola moto e logo

 

Plotki dotyczące Motoroli od kilku lat nie należą do najczęściej pojawiających się w Internecie. Jednak jak już dana informacja zajrzy do Sieci to zazwyczaj w krótkim czasie po ujawnieniu potwierdza się w rzeczywistości. W ostatnim czasie coraz więcej slyszymy o następcy dla Moto X, ale teraz przyszła pora na coś tańszego.

 

Moto X+1 ma być rozwinięciem flagowego modelu w koncepcji Lenovo, która zastąpi pomysł Google. Wszystko wskazuje na to, że podobny los czeka Moto G powstałego jeszcze za czasów władzy firmy z Mountain View. Chińczycy postanowili wypuścić odświeżony model Motoroli jako Moto E. Takie informacje pojawiły się w Meksyku toteż następująca specyfikacja została zapisana w języku hiszpańskim:

 

motorola moto e specyfikacja

 

Model ten został wyceniony na niecałe 700 złotych i główną różnicą (dla niespostrzegawczych) w stosunku do Moto G jest oczywiście grubość obudowy. Moto E być może wyraźnie będzie nawiązywać do tradycji i rodziny RAZR, która słynęła ze swoich cienkich reprezentantów i wcale w tym słowie nie chodzi o specyfikacje.

 

Pojawienie się informacji o Moto E w Meksyku oraz Brazylii może nasunąć myśl, że ten model zostanie właśnie przedstawiony tylko na tę część świata toteż dopiero za kilka tygodni przekonamy się o tym, czy Motorola pod władzami Lenovo ponownie zostanie ukierunkowana na kilka rynków zbytu.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.