Play wprowadza smartfon z ChaCha(tem)

Newsy

htc-cha-cha
Coraz więcej smartfonów z Androidem jest dostępnych u naszych operatorów. Każdy z nich dba o to, aby lista tych urządzeń była jak najciekawsza dla nowych klientów. Zwolennikom największego portalu społecznościowego na świecie postanowił dogodzić Play, który wprowadził właśnie do swojej oferty smartfon HTC ChaCha.

Przeznaczony jest on głównie dla osób, które bardzo często korzystają z facebooka. Przygodę z portalem ułatwić ma przycisk szybkiego udostępniania naszych zdjęć czy filmów, który umieszczony jest w prawym dolnym rogu smartfonu i został oznaczony literką „f”. Oprócz tego w ChaCha dostępny jest chat serwisu społecznościowego, na którym pisanie ułatwi dostępna fizyczna klawiatura QWERTY. Najnowszy Android Gingerbread pracuje w oparciu o procesor Qualcomma o taktowaniu 800 mhz oraz 512 MB RAM. Smartfon posiada aparat 5 Mpx oraz kamerę VGA do rozmów wideo z przodu urządzenia, 512 MB ROM, HSDPA, kompas cyfrowy, G-Sensor, czujnik zbliżeniowy, czujnik natężenia światła, Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 3.0 oraz antenę GPS. Całość zasilana jest baterią o pojemności 1250 mAh i przykryta została ekranem o przekątnej 2,6 cala o rodzielczości 480 x 320. 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Cennik smartfonu w sieci Play

Źródło: blogplay.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x