Wiemy więcej o Lenovo IdeaPad K1

Newsy

 

Lenovo-IdeaPad-price

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Pod koniec maja informowaliśmy was o tablecie od Lenovo – IdeaPad K1. Wtedy snuliśmy jedynie domysły, ale teraz możemy już potwierdzić część specyfikacji na podstawie plakietki z amerykańskiego sklepu.

Sprawdziły sie pogłoski o 10,1-calowym ekranie w rozdzielczości 1280×800 oraz 32 GB wewnętrznej pamięci (może się również pojawić uboższa wersja). IdeaPad K1 będzie posiadał dwie kamery oraz baterię pozwalającą na maksymalnie 10h pracy. Wersją systemu będzie Honeycomb 3.0, chociaż można spodziewać się szybkiej aktualizacji.

Cena tabletu jest standardowa – 500$ (ok. 1400 pln). Niestety, dodając do tego przeciętną specyfikację, IdeaPad K1 najprawdopodobniej zginie w gąszczu podobnych urządzeń. A może uważacie, że będzie inaczej? Czy ktoś z was czeka na tablet od Lenovo?

źródło: engadget.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x