LG Isai jako pierwowzór dla G3 i Nexusa 6 – coraz bardziej ograniczmy ramki wokół wyświetlacza

Newsy

lg isai fl

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Na początku Sony, później Samsung, a niedawno HTC zaprezentowali swoje tegorocznego (półroczne) flagowe smartfony walczące o prym najlepszego urządzenia na rynku. W tej stawce brakuje jeszcze jednego producenta. Jest nim oczywiście LG i model G3, na temat którego dopiero od niedawna zaczynają wypływać plotki.

 

Zacznijmy od tego czym jest model Isai. Jest to smartfon produkowany na specjalne zamówienie japońskiego operatora KDDI Telecom. W zeszłym roku nie trudno było zauważyć wielkie podobieństwo pomiędzy powyższym urządzeniem, a ogólnoświatowym G2.

 

lg isai g2

 

Teraz Evan Blass pokazał światu następcę Isai (widoczny na początku newsa), a raczej jego odświeżoną wersję widoczna na początku newsa. Wierząc plotkom, właśnie na tej bazie może opierać się następca G2 oraz prawdopodobnie Nexus 6. Największa widoczna zmiana? Oczywiście Koreańczycy posunęli się o krok dalej i chcą dorównać Sharpowi w jak największym zagospodarowaniu przedniej części urządzenia. Ciężko ocenić wielkość wyświetlacza w nowej wersji Isai, ale bardzo możliwe, że oscyluje ona w granicach 6-cali. Łącząc te fakty, może okazać się, że G3 będzie miało zdecydowanie większy wyświetlacz od One (M8), ale tym samym będzie jedynie niewiele większe całościowo.

 

Mimo wszystko, LG równie dobrze mogło postanowić, że droga G3 nie będzie zbliżona do Isai i ujrzymy zupełnie odmienne urządzenie. Na to jednak musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x