ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LG Isai jako pierwowzór dla G3 i Nexusa 6 – coraz bardziej ograniczmy ramki wokół wyświetlacza

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
lg isai fl

Na początku Sony, później Samsung, a niedawno HTC zaprezentowali swoje tegorocznego (półroczne) flagowe smartfony walczące o prym najlepszego urządzenia na rynku. W tej stawce brakuje jeszcze jednego producenta. Jest nim oczywiście LG i model G3, na temat którego dopiero od niedawna zaczynają wypływać plotki.

Zacznijmy od tego czym jest model Isai. Jest to smartfon produkowany na specjalne zamówienie japońskiego operatora KDDI Telecom. W zeszłym roku nie trudno było zauważyć wielkie podobieństwo pomiędzy powyższym urządzeniem, a ogólnoświatowym G2.

lg isai g2

Teraz Evan Blass pokazał światu następcę Isai (widoczny na początku newsa), a raczej jego odświeżoną wersję widoczna na początku newsa. Wierząc plotkom, właśnie na tej bazie może opierać się następca G2 oraz prawdopodobnie Nexus 6. Największa widoczna zmiana? Oczywiście Koreańczycy posunęli się o krok dalej i chcą dorównać Sharpowi w jak największym zagospodarowaniu przedniej części urządzenia. Ciężko ocenić wielkość wyświetlacza w nowej wersji Isai, ale bardzo możliwe, że oscyluje ona w granicach 6-cali. Łącząc te fakty, może okazać się, że G3 będzie miało zdecydowanie większy wyświetlacz od One (M8), ale tym samym będzie jedynie niewiele większe całościowo.

Mimo wszystko, LG równie dobrze mogło postanowić, że droga G3 nie będzie zbliżona do Isai i ujrzymy zupełnie odmienne urządzenie. Na to jednak musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy