htc-one-silver-back-630

 

Każdy pragnie posiadacz jak najnowsze urządzenia, które nie zostały jeszcze w gamie danego producenta zastąpione nowszym modelem. Głównym powodem takiego zachowania jest wsparcie w kwestii aktualizacji oprogramowania. Naturalną koleją rzeczy jest to, że starsze produkty szybciej odchodzą w zapomnienie przez nieaktualny system i wszystko, co z nim związane.

 

Najczęściej słychać głosy oburzenia kiedy dany producent postanawia – niekoniecznie oficjalnie – porzucić wsparcie swojego poprzedniego flagowego modelu i skupienie się na obecnym. Niemniej jednak zawsze przez pewien okres czasu zeszłoroczne (obecnie półroczne) słuchawki dostawały stosunkowo szybko nowe wydania oprogramowania. Taki scenariusz potwierdza się teraz i HTC oficjalnie zapowiedziało wydanie nowej wersji lubianej nakładki graficznej na Androida dla One (M7). Mowa oczywiście o Sense UI 6.0, które zostało przedstawione razem z następcą wspomnianej słuchawki i szerzej o wszystkim możecie przeczytać w recenzji Piotra.

 

 

Powyższy tweet jasno potwierdza, że amerykańskie oraz kanadyjskie One (M7) przed końcem następnego miesiąca otrzyma aktualizację obecnej wersji interfejsu użytkownika Sense z 5.5 do 6.0.

 

Niestety, ale nie zostały jeszcze ujawnione informacje, co do podobnego wsparcia dla One w wersji Mini oraz Max. Niemniej jednak posiadacze tych słuchawek nie powinni długo czekać na nową wersję interfejsu systemu Android.

 

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.