HTC One (M7) dostanie aktualizację z Sense UI 6.0 pod koniec maja

Newsy

htc-one-silver-back-630

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Każdy pragnie posiadacz jak najnowsze urządzenia, które nie zostały jeszcze w gamie danego producenta zastąpione nowszym modelem. Głównym powodem takiego zachowania jest wsparcie w kwestii aktualizacji oprogramowania. Naturalną koleją rzeczy jest to, że starsze produkty szybciej odchodzą w zapomnienie przez nieaktualny system i wszystko, co z nim związane.

 

Najczęściej słychać głosy oburzenia kiedy dany producent postanawia – niekoniecznie oficjalnie – porzucić wsparcie swojego poprzedniego flagowego modelu i skupienie się na obecnym. Niemniej jednak zawsze przez pewien okres czasu zeszłoroczne (obecnie półroczne) słuchawki dostawały stosunkowo szybko nowe wydania oprogramowania. Taki scenariusz potwierdza się teraz i HTC oficjalnie zapowiedziało wydanie nowej wersji lubianej nakładki graficznej na Androida dla One (M7). Mowa oczywiście o Sense UI 6.0, które zostało przedstawione razem z następcą wspomnianej słuchawki i szerzej o wszystkim możecie przeczytać w recenzji Piotra.

 

 

Powyższy tweet jasno potwierdza, że amerykańskie oraz kanadyjskie One (M7) przed końcem następnego miesiąca otrzyma aktualizację obecnej wersji interfejsu użytkownika Sense z 5.5 do 6.0.

 

Niestety, ale nie zostały jeszcze ujawnione informacje, co do podobnego wsparcia dla One w wersji Mini oraz Max. Niemniej jednak posiadacze tych słuchawek nie powinni długo czekać na nową wersję interfejsu systemu Android.

 

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x