enjoy 9s

Huawei już szykuje odpowiedź na Redmi 8(a)

Łukasz Pająk Newsy 17-08-2019

W ostatnich dniach w świecie plotek pojawił się Redmi 8, którego dzisiaj mogliście już bliżej poznać za sprawą certyfikatu TENAA. Chińczycy dosyć szybko szykują się do wydania następcy pokazanego w drugiej połowie marca, Redmi 7. Naturalnie konkurencja też się zbroi i również w TENAA pojawił się tajemniczy model od Huawei, który w portfolio firmy będzie stawiany najniżej, a więc prawdopodobnie będzie należał do serii Enjoy lub Y.

Tajemniczy model Huawei, potencjalny konkurent Redmi 8(a) zdobył certyfikat TENAA

Według TENAA Huawei AMN-AL10 ma oferować 5,71-calowy wyświetlacz HD+, 8-rdzeniowy układ (2 GHz), który zostanie zestawiony z 2 lub 3 GB RAM. Użytkownik dostanie do dyspozycji 32 lub 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika z mozliwością rozszerzenia za pomocą karty MicroSD. W zakresie fotograficznym na tyle obudowy pojawi się matryca 13 MPx, a z przodu, w wycięciu w wyświetlaczu już 5 MPx. Energię ma dostarczać akumulator o pojemności 2920 mAh, a tym wszystkim będzie zarządzać Android 9 Pie. Całość waży 146 gramów i mierzy 147,13 x 70,78 x 8,45 milimetrów.

Zobacz też: Samsung Galaxy M w wydaniu na 2020 rok — znamy część specyfikacji.

Naturalnie nie będzie to bezpośrednio konkurent Redmi 8, a zapewne jego słabszej odmiany w postaci Redmi 8a, która znając Xiaomi zostanie zaprezentowana niedługo po bazowym modelu. Kiedy Huawei zdecyduje się na przedstawienie powyższego modelu? Zapewne to kwestia kilku tygodni.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x