htc-puccini

Jak podaje serwis Electronista, tajwański producent smartfonów z systemem Android zwołał konferencję w Londynie. Spotkanie ma się odbyć 27 czerwca, czyli już za 5 dni. Impreza owiana jest aurą tajemnicy i nikt tak naprawdę nie wie czego możemy się spodziewać. Hasłem przewodnim jest „gdzie wzornictwo i nowoczesne technologie mogą prowadzić”. 

Według plotek krążących po internecie, na konfernecji możemy ujrzeć HTC Rider, który jest europejską wersją modelu Evo 3D. Inne pogłoski mówią o HTC Kingdom, czyli nowym smartfonie z Tajwanu. Jego specyfikacja techniczna zawiera 4-calowy ekran qHD, 5-megapikselowy tylny aparat, przednią kamerę do wideo-rozmów o rozdzielczości 1,3 megapiksela, procesor jednordzeniowy o taktowaniu 1GHz, wpsarcie technologii WiMAX.

Hitem tej konferencji może być HTC Puccini, czyli pierwszy tajwański tablet z Honeycombem na pokładzie. Urządzenie z pewnością pojawi się za oceanem w sieci AT&T, mamy nadzieję, że w Londynie zostanie pokazany jego europejski odpowiednik. 10-calowy ekran, dwurdzeniowy procesor Qualcomm MSM8660 o taktowaniu 1.5GHz i wspracie dla technologii 4G jest niezwykle kuszące. 

Podtrzymując tradycję, jak zwykle chcemy Was zapytać o Wasze typy. Co HTC pokaże tym razem? Nowy telefon, tablet, mp3 player, może jakiś innowacyjny gadżet lub coś jeszcze innego? Swoje opinie umieszczajcie w komentarzach pod tekstem. 

źródło: androidandme.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz