Realme X Pro 64 Mpix

Realme X Pro — to właśnie on będzie pierwszym smartfonem z aparatem 64 Mpix

Newsy

Według wcześniejszych doniesień Realme 5 Pro miał być pierwszym smartfonem wyposażonym w aparat 64 Mpix. Okazało się jednak, że informacja ta jest błędna. Według wycieku specyfikacji smartfon ten ma oferować aparat z matrycą od Sony o rozdzielczości 48 Mpix. Nie należy jednak zapominać, że producent obiecał nam smartfon z aparatem o większej matrycy. Okazuje się, że jest nim Realme X Pro, który swoją premierę ma mieć w październiku.

Realme X Pro 64 Mpix

Realme X Pro 64 Mpix

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Smartfon ten będzie flagową jednostką chińskiej marki. Podobnie jak przedstawiciele serii Realme 5 ma on oferować poczwórny aparat fotograficzny. Według plotek poza sensorem głównym od Samsunga o rozdzielczości 64 Mpix smartfon ten ma być w obiektyw szerokokątny do zdjęć szerszego planu, coraz częściej spotykany w smartfonach aparat makro oraz czujnik głębi. Zabraknie niestety teleobiektywu. Warto jednak zaznaczyć, że to tylko plotki, więc w gotowym produkcie konfiguracja aparatów może wyglądać zupełnie inaczej. Jedynym pewnikiem jest tylko matryca główna.

Zobacz też: Apple pozwane za bezprawne wykorzystanie opatentowanych rozwiązań w nowych iPhone’ach

Aparat nie będzie jednak jego jedynym atutem. Kolejną istotną kwestią jest procesor. Producent postanowił wybrać najwydajniejszą jednostkę dostępną na rynku, czyli Snapdragona 855 Plus. Jak widać, nowa propozycja od Qualcomma mocno namieszała na rynku i o modelu podstawowym tego układu prawie nikt już nie pamięta. Mam nadzieję, że był to jednak tylko jednorazowy wyskok, bo jeśli stanie się to tradycją, to na pełnoprawne flagowce będziemy musieli czekać do drugiej połowy roku. Wracając jednak do Realme X Pro, to niestety są jedyne informacje, jakie wiemy na jego temat.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x