HTC Puccini zadebiutuje już 27 czerwca?

Newsy

htc-puccini

Pierwsze doniesienia na temat nowego tabletu HTC Puccini pojawiły się nieco ponad miesiąc temu. Wygląda na to, że urządzenie to już wkrótce trafi do sprzedaży, stając w szranki z Motorolą Xoom, czy Asusem Eee Pad Transformerem.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

HTC Flyer był tabletem, który w momencie debiutu rynkowego wzbudził bardzo duże emocje – stało się tak przede wszystkim za sprawą ceny, która zdecydowanie nie należy do niskich. Podobne obawy pojawiają się w przypadku nowego tabletu zaprojektowanego i stworzonego przez tajwańskiego producenta.

Bardzo prawdopodobne jest to, że Puccini trafi do sprzedaży już 27 czerwca. Wskazuje na to kilka rzeczy – przede wszystkim od pewnego czasu pojawiały się nieoficjalne informacje, że premiera może się odbyć jeszcze w czerwcu. Teraz okazuje się, że HTC planuje zorganizować konferencję, która odbędzie się 27 czerwca.

HTC Puccini ma szanse sporo namieszać na rynku tabletów z systemem Android. Wszystko za sprawą konfiguracji sprzętowej. Urządzenie to będzie wyposażone w 10-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Snapdragon o mocy 1.5 GHz. Nie bez znaczenia jest również to, że Puccini będzie pracował pod kontrolą systemu Honeycomb.

źródło: netbooknews


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x