Samsung_Galaxy_Tab_10_1

Producenci tabletów z systemem Android od samego początku stosują model dystrybucji, zgodnie z którym bezpośrednio po premierze urządzenie dostępne jest tylko w wersji WiFi. Tak też jest w przypadku Galaxy Tab 10.1.

Od kilku dni na terenie Stanów Zjednoczonych trwa sprzedaż 10-calowego tabletu Samsunga z systemem Honeycomb. Zainteresowanie jest dość duże. Część potencjalnych klientów wstrzymuje się z zakupem do momentu, aż Samsung wypuści model wyposażony w specjalny moduł obsługujący transmisję danych 3G.

Galaxy Tab 10.1 ma zadebiutować w Polsce w ciągu najbliższych tygodni. Oczywiście będzie to wersja WiFi. O popularności tego modelu decydować będzie cena, a dokładniej różnica w cenie między wersją 3G a WiFi. Stopniowo zaczynają pojawiać się pierwsze informacje co do polskiej ceny tego high-endowego tabletu.

Samsung Polska za pośrednictwem serwisu mikroblogowego Twitter poinformował, że najprawdopodobniej koszt Samsunga Galaxy Tab 10.1 z 3G w Polsce będzie oscylował w granicach 2299 złotych. Dzięki takiej cenie tablet koreańskiego producenta mógłby nawiązać walkę z iPadem 2 (16 GB WiFi + 3G).

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula