sprzedaż oppo reno 10x zoom

Nadchodzi promocja na Oppo Reno, czyli płetwa jeszcze tańsza

Newsy

Momentami można odnieść wrażenie, że jeszcze nie wszyscy są świadomi tego, że Oppo jest już oficjalnie dostępne w Polsce. Być może wynika to z tego, że o firmie głównie słychać ze względu na wprowadzane innowacje, jak aparat pod ekranem czy też o prototypie Oppo Waterfall. Chińczycy mniej zapowiadają, a wiecej robią i po prostu wyróżniają się na rynku. Jednym z takich modeli, a właściwie rodziną jest Reno, której najpopularniejszy reprezentant doczekał się właśnie obniżki ceny. Promocja nie będzie trwać wiecznie, więc należy być czujnym.

Jeśli chcesz kupić Oppo Reno, to poczekaj do piątku na tę promocję

Mowa o Oppo Reno, którego recenzję przygotował dla Was Adrian. Dla tych, co wolą oglądać, a nie czytać, materiał zrealizował Kamil. To właśnie on określił ten model smartfonem z płetwą, bo nie da się ukryć, że niby znajdziemy taki sam mechanizm, jak w wielu innych urządzeniach, ale nigdzie w takim wydaniu. Niemniej do rzeczy. Dotychczas zainteresowani Oppo Reno musieli przygotować 2199 złotych. Tymczasem już od 16 sierpnia cena ta zostanie zmniejszona do 1999 złotych. Jak wspomniałem wcześniej, nie będzie to stała obniżka ceny, bo ma obowiązywać do wyczerpania zapasów. Obniżki należy szukać w MediaMarkt, RTV Euro AGD, Media Exper, x-kom oraz w Strefie Marki Oppo na Allegro.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Poznaj hotel 5G od Oppo.

Niewątpliwie znajdą się tacy, co napiszą, że to nadal za drogo za Oppo Reno, ale pamiętajcie, że drugiego tego typu smartfona nie znajdziecie. Firma chce się wyróżniać oryginalnym podejściem do mobilnego rynku i zdecydowanie jej to wychodzi. Dlatego wyjątkowość poszczególnych produktów poznaje się nie na papierze, a głównie w rzeczywistości.

Źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x