ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pixel Heaven 2014 – będziemy tam!

Autor: Daniel Marcinkowski Kategoria: Newsy
IMG_9460

W zeszłym roku pewna grupa zapaleńców postanowiła zorganizować imprezę, na której każdy retro-gracz czułby się jak w domu. Dokonali tego w stylu wręcz mistrzowskim. Postanowili więc spróbować znowu. O czym mowa? Oczywiście o tegorocznej odsłonie Pixel Heaven!

Podobnie jak rok temu osoby, które odwiedzą Pixel Heaven, będą miały okazję przypomnieć sobie, jak wyglądał gaming w latach ’80 i ’90 ubiegłego wieku. Na odwiedzających czekają także m.in. flippery, różnorakie konsole, konkursy czy panele dyskusyjne. Atrakcji będzie naprawdę cała masa.

Co w takim razie my, portal związany z systemem Android ma do tego? W ubiegłorocznej edycji goście odwiedzający Pixel Heaven mieli możliwość wejść do Indie Basement, w którym mogli zapoznać się z nieco bardziej współczesnymi produkcjami, które zostały stworzone przez niezależnych deweloperów. Wśród tytułów tam obecnych znalazło się kilka naprawdę świetnie zapowiadającymi się gier mobilnymi. W nadchodzącej edycji imprezy Indie Basement również będzie obecny, i to w wersji 2.0!

Jeśli jesteście graczami, zarówno starymi jak i młodymi, albo po prostu chcecie miło spędzić weekend to naprawdę polecamy wybrać się na Pixel Heaven 2014. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat imprezy, to możecie udać się na jej profil facebookowy lub na stronę internetową. Wydarzenie będzie miało miejsce 30 maja oraz 1 czerwca w warszawski klubie 1500m2 (ul. Solec 18). Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź najnowsze wpisy