Nadchodzi nowy wariant Redmi K20 – czy potrzebujemy więcej pamięci?

mm Paweł Maretycz Newsy 2019-08-13

Minęło trochę czasu, odkąd pod marką Redmi firma Xiaomi wprowadziła na rynek flagową serię K20 w Chinach i Indiach. Firma umieściła nowy teaser Redmi K20 na swoich chińskich kanałach społecznościowych. Chociaż, poza datą 16 sierpnia, nie ma zbyt wielu wskazówek. Na zdjęciu teaserowym pokazano rękawice bokserskie, podobne do materiałów marketingowych K20, na których widnieje napis KO. Widać, że Redmi współpracuje z ONE Championship, singapurskim przedsiębiorstwem mediów sportowych, która działa wokół kickboxingu, mieszanych sztuk walki i nie tylko.

Redmi K20 z 12 GB RAM?

Redmi K20 z 12 GB RAM

Oczekuje się, że może pojawić się nowy wariant telefonu, ale nie ma żadnej konkretnej wskazówki ze strony firmy. Słyszeliśmy pogłoski, że nowe warianty będą wyposażone w 12 GB pamięci operacyjnej. To jednak mogą być jedynie zwykłe plotki. Redmi wprowadziła na rynek smartfony K20 i K20 Pro w Chinach w maju. Obecnie w sprzedaży w Chinach dostępne są tylko warianty tych smartfonów o rozmiarze pamięci operacyjnej 6 GB i 8 GB. Podobnie sprawa ma się w Indiach. Pod koniec maja, wersja K20 Pro z 12 GB RAM uzyskała certyfikat na sprzedaż w Chinach od TENAA, więc może to być bardzo dobrze jego oficjalna premiera.

Zobacz też: Google Pixel 4 tym razem ośmieszy konkurencję zoomem?

Możliwe jednak, że będzie to zupełnie nowy smartfon. Rzecz jasna ze względu na podobną grafikę niemal na pewno będzie należał do serii K20. Możliwe jednak, że doczekamy się wersji udoskonalonej w większym stopniu, niż z większą ilością pamięci operacyjnej. Możliwa jest także sytuacja odwrotna. Czyli wariant okrojony i znacznie tańszy. To jednak jedynie moje przypuszczenia. Na oficjalne informacje przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, a dokładniej do 16 sierpnia. Taką datę wskazuje grafika.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x