Plebiscyt na najlepszą aplikację nawigacyjną działającą na Androidzie

Newsy

Wakacje już za rogiem – to idealny czas na poznanie nowych, ciekawych miejsc. Jak do nich dotrzemy? Oczywiście do celu poprowadzą nas nasze smartfony wyposażone w system Android. Jednak jakiej nawigacji użyć? Na rynku jest ich tak wiele…

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jako największy Polski serwis skupiający użytkowników systemu Google chcemy zaprosić Was do głosowania w plebiscycie na najlepszą aplikację nawigacyjną działającą na Androidzie! Wezmą w nim udział wszyscy najlepsi producenci, których programy można nabyć w Polsce.

Głosowanie potrwa 7 dni – zakończy się więc w dniu 27.06.2011 o godzinie 23:59.
Każdy z Was może głosować tylko raz, ankietę znajdziecie po prawej stronie. Wybór nie jest łatwy, musicie podsumować wszystkie cechy aplikacji m.in.: szybkość działania, niezawodność, maksymalne wykorzystanie możliwości Androida, dynamiczny traffic oraz oczywiście cenę. O wstrzymanie się od głosowania prosimy więc osoby korzystające z nielegalnych kopii oprogramowania – nie będą one brały pod uwagę tego ostatniego kryterium.

Do trzech dni po zakończeniu głosowania i upewnieniu się, że wszystkie głosy są ważne redakcja Android.com.pl ogłosi wyniki. Laureat pierwszego miejsca otrzyma unikatową statuetkę-dyplom oraz rekomendację Android.com.pl.

Niech wygra najlepszy, głosujcie!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x