Wakacje już za rogiem – to idealny czas na poznanie nowych, ciekawych miejsc. Jak do nich dotrzemy? Oczywiście do celu poprowadzą nas nasze smartfony wyposażone w system Android. Jednak jakiej nawigacji użyć? Na rynku jest ich tak wiele…

Jako największy Polski serwis skupiający użytkowników systemu Google chcemy zaprosić Was do głosowania w plebiscycie na najlepszą aplikację nawigacyjną działającą na Androidzie! Wezmą w nim udział wszyscy najlepsi producenci, których programy można nabyć w Polsce.

Głosowanie potrwa 7 dni – zakończy się więc w dniu 27.06.2011 o godzinie 23:59.
Każdy z Was może głosować tylko raz, ankietę znajdziecie po prawej stronie. Wybór nie jest łatwy, musicie podsumować wszystkie cechy aplikacji m.in.: szybkość działania, niezawodność, maksymalne wykorzystanie możliwości Androida, dynamiczny traffic oraz oczywiście cenę. O wstrzymanie się od głosowania prosimy więc osoby korzystające z nielegalnych kopii oprogramowania – nie będą one brały pod uwagę tego ostatniego kryterium.

Do trzech dni po zakończeniu głosowania i upewnieniu się, że wszystkie głosy są ważne redakcja Android.com.pl ogłosi wyniki. Laureat pierwszego miejsca otrzyma unikatową statuetkę-dyplom oraz rekomendację Android.com.pl.

Niech wygra najlepszy, głosujcie!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).