Acer Iconia Tab A500 już dostępny w Polsce

Newsy

Acer_Iconia_Tab_A500

Acer Iconia Tab A500, po tygodniach oczekiwania od momentu premiery, wreszcie trafił do sprzedaży w Polsce, dzięki czemu znana jest już jego cena, która zdaniem wielu osób może zostać uznana za bardzo atrakcyjną.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Tajwański producent znany jest z tworzenia niedrogich urządzeń, które zaspokajają potrzeby i oczekiwania większości użytkowników. 10-calowy tablet Acera na tę chwilę wyposażony jest jedynie w obsługę sieci WiFi – z czasem planowane jest udostępnienie również wersji 3G. Na razie jednak nie wiadomo kiedy to się stanie.

Zgodnie z przypuszczeniami, największym rywalem Iconia Tab A500 będzie Asus Transformer. Urządzenia mają praktycznie identyczną konfigurację sprzętową. Cena również jest bardzo podobna. Najpoważniejszą różnicą jest jednak to, że tablet Acera dostępny jest ze starszą wersją Honeycomb 3.0 – nie wiadomo czy i kiedy pojawi się aktualizacja.

Wracając do kwestii ceny – urządzenie w wersji z pamięcią 16 GB można kupić już za 1599 złotych. Za kolejne 16 GB wbudowanej pamięci konieczne będzie dopłacenie 400 złotych, co sumarycznie daje 1999 złotych. Zainteresowanie tabletem jest dość duże – w części sklepów już wyprzedano pierwszą partię.

źródło: własne


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x