Tesla przyśpieszenie problem

Tesla spowodowała kolejny wypadek na autopilocie

Newsy

Tesla to firma Elona Muska, która w swojej ofercie ma samochody elektryczne. O ile w naszym kraju ta marka praktycznie nie istnieje, tak w większych państwach coraz więcej samochodów z charakterystycznym logiem pojawia się na ulicach. Im więcej Tesli jeździ, tym więcej wypadków z ich udziałem. Tym razem samochód Elona Muska także spowodował kolizję, która zakończyła się wybuchem.

Tesla eksplodowała w Rosji

Wyświetl ten post na Instagramie.

Авария на МКАД и пожар Car exident and fire on ring road around Moscow (MKAD) 10 августа, 21:00, внутренняя сторона МКАД в районе поселка Мосрентген. Службы вызваны Говорят, Тесла загорелась… #авария #авариянамкад #пожар #пожарнамкад #горитмашина #горитмашинанамкад #мкад #мосрентген #fire #carexident #caronfire #mkad #moscow #moscowmkad #тесла #теслазагорелась #tesla #teslaonfire

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Post udostępniony przez Gago (@gagorun)

Do wypadku doszło w Rosji. Wybuchł najprawdopodobniej Model 3. Kierowca samochodu korzystał z autopilota, jednak cały czas trzymał ręce na kierownicy. Ponadto, jechał zgodnie z przepisami. Do wypadku doszło gdy autopilot nie wykrył strojącej naprzeciwko lawety, której kierowca też nie zauważył. Auto w nią uderzyło, a krótko po tym samochód wybuchł i stanął w płomieniach. Wybuch spowodował akumulator, który w wyniku uderzenia został uszkodzony. Kierowca ani siedzące na tyłach dzieci nie odniosły żadnych większych obrażeń. Po zdarzeniu strażacy szybko przybyli na miejsce i bez problemu udało się ugasić ogień.

Zobacz także: Huawei zaprezentował EMUI 10. Poznaj wszystkie nowości!

Mimo że jest to kolejne doniesienie o wybuchu Tesli, to nie należy od razu szufladkować tych samochodów – inne też czasami wybuchają. Aktualnie należy się cieszyć, że kierowcy i pasażerom nic się nie stało. To przecież najważniejsze.

Źródło: Engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x