Kolejna gafa dotycząca Galaxy Note10 – czy Samsung nie wie, co sprzedaje?

Kacper Kościański Newsy 2019-08-12

Premiera Samsunga Galaxy Note10 i Galaxy Note10+ już za nami. Smartfony te nie wprowadzają przesadnie wielu nowości w stosunku do swoich poprzedników, jednak mimo tego zostały bardzo ciepło przyjęte. Wraz z ich premierą Samsung zaliczył jednak kilka wpadek – m.in. w swoim filmiku wprowadzającym powiedział, że ramki zostały wykonane ze stali nierdzewnej, a w rzeczywistości jest to aluminium. Dziś wpadła nam w oko kolejna gafa, którą popełnił Samsung. Czy producent nie wie co sprzedaje?

Galaxy Note10 – kolejna wpadka na stronie Samsunga

Galaxy Note10

Na powyższym zrzucie ekranu możecie zauważyć zawartość pudełka z Galaxy Note10 i Galaxy Note10+. Jak widać w zaznaczonym miejscu, zamiast kabla USB-C do USB-C, który rzeczywiście znajduje się w pudełku ze wspomnianymi smartfonami widnieje tam kabel, którego w pakiecie nie dostajemy. Wygląda więc na to, że Samsung nie wie co sprzedaje. Jakby tego było mało, gigant powielił swój błąd dotyczący stali nierdzewnej także na swojej stronie, jednak wkrótce zedytował tę wzmiankę.

Zobacz także: EMUI 10 oficjalnie zaprezentowane. Zobacz wszystkie nowości

Marketing Galaxy Note10 i Galaxy Note10+ to aktualnie pasmo porażek. Oliwy do ognia z pewnością dolała decyzja firmy o usunięciu swoich reklam wyśmiewających Apple za brak wyjścia słuchawkowego w iPhoneach. Wiele osób po tym incydencie zaczęło z firmy żartować i wytykać jej hipokryzję. Dzisiejsze doniesienia tylko potwierdzają, że Samsung nie do końca przygotował się do premiery swoich nowych smartfonów. A Wy co sądzicie o Galaxy Note10/+? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x