Twitter przejmuje inteligentny ekran blokady Cover

Newsy

BbTu5aLCMAAXmuE

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Moda na inteligentne launchery i ekrany blokady przyniosła nam aplikację Cover, która w grudniu przeszła w stan otwartej bety. Apka ta stała się w ostatnim czasie na tyle popularna, że zainteresował się nią… portal społecznościowy Twitter.

 

Twórcy Cover podzielili się tą informacją na swoim blogu, uspokajają jednocześnie, że aplikacji nie czekają na razie zmiany, za sprawą przejęcia ich zespołu przez portal z niebieskim ptakiem w logo. Misja deweloperów pozostaje wciąż niezmieniona – uczynić smartfony jeszcze bardziej „smart”, a współpraca z Twitterem ma im to ułatwić.

 

Na razie nie wiemy, jakie są plany twórców związane z dołączeniem pod skrzydła mikroblogowego portalu, chcą tylko, aby użytkownicy Cover byli gotowi na kolejny rozdział w rozwoju ich aplikacji.

 

A czy wśród Was są użytkownicy tego ekranu blokady? Co o nim sądzicie?

 

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x