htc_logo

Jeszcze na długo przed oficjalną premierą smartfona HTC One M8 w Sieci krążyły plotki na temat kolejnych modeli nawiązujących do nowego flagowca tajwańskiego producenta. Znawcy rynku mobilnego przypuszczali jednak, że oprócz prawie pewnej wersji „mini” HTC przygotuje jeszcze jedną słuchawkę. Wygląda na to, że i tym razem mieli oni rację.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

Znany z różnych przedpremierowych przecieków portal evleaks opublikował na swoim Twitterze „zdjęcie” urządzenia stylistycznie nawiązującego do M8. Zdjęcie specjalnie zapisałem w cudzysłowie, gdyż grafika ta przypomina bardziej render.

htc-m8-ace

 

Pierwszy istotny element rzucający się w oczy to zamazany interfejs użytkownika. Najprawdopodobniej jest to zwiastun zastosowania Sense 6. W odróżnieniu od M8, model ten nie posiada charakterystycznego głośnika. Nie wiemy jednak czy jest on ukryty, czy też mamy do czynienia z innym rozwiązaniem (z tyłu?).

Najważniejszym elementem układanki jest rozmiar. Być może wspomniane wyżej detale sugerują nam… phablet?

 

Oczywiście na chwilę obecną nie znamy żadnych szczegółów na temat specyfikacji technicznej ani pułapu cenowego urządzenia. Co byście powiedzieli na HTC One M8 w wersji XL? A może macie inne pomysły interpretacji?

 

Źródło: androidcentral.com, twitter.com

 
Kamil Piotrowski