lg g8x wyglad specyfikacja design

Poznajcie LG G8X z każdej strony — flagowa specyfikacja z małym notchem

Newsy

Nadal czekacie na pojawienie się LG G8 ThinQ w Polsce? Producent najprawdopodobniej nie uraczy nas sterowaniem swoim najmocniejszym flagowcem, więc musimy zadowolić się jego słabszą odsłoną w postaci G8s ThinQ. Jednak to nie koniec wariacji tej serii. O ile niedawno mówiło się, że Koreańczycy chcą zrezygnować z rodziny G, tak ostatnim rzutem na taśmę może okazać się LG G8X, który trafił do Sieci ze szczegółowym wyglądem i specyfikacją.

LG G8X pojawia się znikąd, ale od razu z wyglądem i specyfikacją

Być może będzie to LG G8X ThinQ, ale jak już wczoraj wspominałem w ramach iPhone’a Pro – nazwy dla nas nie powinny mieć kluczowego znaczenia. Dlatego przejdźmy od razu do specyfikacji smartfona Koreańczyków, na którą mają składać się następujące parametry:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
  • 6,2-calowy wyświetlacz QuadHD (6,35, jeśli nie uwzględniać zaokrągleń)
  • Snapdragon 855 lub 855 Plus
  • aparat standardowy i szerokokątny
  • USB-C, gniazdo słuchawkowe, przycisk Asystenta Google
  • wymiary: 159,3 x 75,8 x 8,5 mm

Tak, niewiele wiemy, ale już możemy stwierdzić, że LG rezygnuje z większości nowości, które wprowadziło w ramach G8 ThinQ. Pojawiające się maskownice głośników sugerują, że próżno oczekiwać dźwięku z wyświetlacza. Mały notch nie pomieści całej aparatury do sterowania gestami czy też odblokowywania twarzą w trójwymiarze. Tym sposobem będzie to po prostu zwykły flagowiec.

lg g8x wyglad specyfikacja design

Zobacz też: LG ma jeszcze jeden pomysł na porzucenie szerokiego notcha.

Niemniej warto pamiętać, że LG już zapowiedziało dodatkowy ekran, który być może zostanie doczepiony właśnie do G8X. Mowa oczywiście o zaproszeniu na targi IFA, które rozpoczną się ostatniego dnia sierpnia w Berlinie i bardzo możliwe, że to właśnie tam wszystkie niespodzianki zostaną ujawnione. Te muszą się pojawić, ponieważ na obecnym etapie LG G8X nie zapowiada się dobrze, gdy dodamy do tego wysoką cenę.

Źródło: Twitter (onleaks)


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x