Czyżby pierwszy dwurdzeniowiec od SE?

Newsy

Wygląda na to, że Sony Ericsson może niedługo dołączyć do wyścigu o najszybsze urządzenie. Dziś w Internecie pojawiło się zdjęcie przedstawiające broszurę promocyjną z nowym urządzeniem podpisanym jako Xperia Duo. Nazwa może sugerować, że nadchodzący smartfon będzie wyposażony w dwurdzeniowy procesor. Jak na razie brak szczegółowych informacji na temat jaki miałby to być układ, pozostaje to jedynie w sferze domysłów.

Na zdjęciu możemy zauważyć, że urządzenie posiada duży ekran, zajmujący większość przedniego panelu. Zapewne ma on przekątną w granicach 4,3″ – 4,5″. Nad ekranem można dostrzec dwa punkty, z których jeden może być kamerą do rozmów wideo, a drugi czujnikiem natężenia światła. W dolnej części znajdują się trzy przyciski fizyczne oraz logo Xperia.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Niestety, na razie możemy zaprezentować jedynie zdjęcie w niskiej rozdzielczości, ale postaramy się informować na bieżąco o tym interesującym smartfonie.

Co sądzicie o Xperii Duo? Skusilibyście się na dwurdzeniowca od SE?

 

xperia-duo1

 

żródło: pocketnow.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x