Note3_infovisual_Stitching_V2

 

Samsung Galaxy S5 został już zaprezentowany. Jest to najważniejszy punkt w portfolio tej firmy i tym samym jedna z najważniejszych premier roku. Jednak w gamie urządzeń Koreańczyków znajduje się już z niemalże takim samym priorytetem phablet, który stanowi osobną gałąź w rozwoju pozycji lidera rynku.

 

Oczywiście w pierwszym akapicie mowa jest o serii Galxy Note, a teraz zajmiemy się następcą modelu, który został zaprezentowany w zeszłym roku we wrześniu na targach IFA w Berlinie. W ciągu pół roku Samsung uraczy nas w nową odsłonę swojego topowego phabletu i zapewne również stanie się to na tych samych targach, co w analogicznym okresie z zeszłego roku. Teraz, kiedy Galaxy S5 jest już znane, rozpoczęły się dywagacje na temat specyfikacji Galaxy Note’a 4. Jako pierwszą plotkę, którą możemy Wam przedstawić jest rozdzielczość wyświetlacza. Nie trudno się domyślić, że FullHD (1920×1080) jest już zbyt niskim wynikiem dla producentów toteż należy spodziewać się obrazu w rozdzielczości QHD (2560×1440). Drugi element, który może zostać wpisany w specyfikacje Note’a 4 nawiązuje do Galaxy S5. Jest to odporność na kurz i wodę, które to do niedawna były domeną głównie produktów Sony.

 

Całość w tej chwili nie wydaje się imponująca, ale Samsung zapewne przygotuje jeden lub dwa elementy, które będą stanowić kanwę podczas prezentacji nowego Galaxy Note’a, czwartej odsłony.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.