Nowe stacje dokujące dla HTC Flyer i Evo 3D

Newsy

evo-3d_docking-station

Jak dotąd, jeżeli chodzi o akcesoria dla swoich smartfonów, HTC ograniczało się do standardowch zestawów, czyli ładowarka samochodowa, podróżna, zestaw słuchawkowy i czasem futerał. Wygląda jednak na to, że to podejście się zmieni z nową generacją smartfonów tajwańskiego producenta.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

flyer_docking-station

Sklep BestBuy.com pokazał bardzo ciekawą ofertę na jeszcze niedostępne stacje dokujące do najnowszego smartfonu i tabletu od HTC. Trzeba przyznać, że kuszą one ciekawym, prostym i na pewno solidnym wykonaniem, a do tego kosztują jedynie $49. Mówię ‚jedynie’, bo zdążyliśmy przywyknąć już, że ceny takich oryginalnych urządzeń mogą być dużo wyższe. 

Oba produkty nie są jeszcze do kupienia, a oznaczone jako „dostępne wkrótce”. Miejmy nadzieję, że pod tym względem firma HTC nie zapomni ani o Europie, ani o innym urządzeniach ich produkcji. 

źródło: AndroidPolice.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x