LG_qwerty_dualscreen1

Trzeba przyznać, że LG nie boi się innowacji – niedawno informowaliśmy was o LG Genesis, a teraz światło dzienne ujrzał kolejny model. Na londyńskiej konferencji Orange i Kineto Wireless telefon dostrzegła, a nawet dostała do ręki, redakcja Pocket-lint.

Podobnie do Genesis, smartfon posiada klawiaturę QWERTY oraz dwa ekrany. Jednak ich umiejscowienie wydaje się być o wiele bardziej praktyczne. Klawiatura została podzielona na dwie części, co nie powinno stanowić problemu, ponieważ do pisania zwyczajowo używamy dwóch kciuków. Na środku wysuwanej części znajduje się niewielki wyświetlacz, który będzie służył jako miejsce na skróty do aplikacji. Być może ma on jeszcze inne zastosowania, jednak testerzy nie mieli na tyle dużo czasu, aby się o tym przekonać.

Smartfon jest dość gruby i posiada aparat z fleszem. Niestety, wnętrze telefonu pozostaje wielką niewiadomą, ale prawdopodobnie nie będzie to kolejny dwurdzeniowiec.

Na zdjęciach widać, że jeśli model trafi na rynek to w pierwszej kolejności będzie dostępny w T-Mobile. Póki co, nic nie wiadomo o dacie możliwej premiery oraz cenie. Moim zdaniem ten model ma w sobie potencjał. A wy co sądzicie? Czy skusilibyście się na ten telefon za odpowiednią cenę?

LG_qwerty_dualscreen2

LG_qwerty_dualscreen3

LG_qwerty_dualscreen4

LG_qwerty_dualscreen5

źródło: pocket-lint.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Brzeziński